360° Tanıtım Filmi

Sanal Tanıtım Filmi

Gözle görülebilir her türlü iç ve dış mekanın ve etkinliğin bilgisayar ve internet ortamında interaktif olarak yukarı ve aşağı ve sağa sola olmak üzere 360°‘lik bir açı ile izlenmesini sağlayan bir uygulamadır.

 

Referanslarımızda görebileceğiniz gibi bir görüntüden diğer bir görüntüye geçmek, örneğin bir dış mekandan kapıyı tıklatarak iç mekana girmek, yakınlaştırarak detayları görebilmek, menü vasıtasıyla yöneterek gezebilmek kolaylıkla mümkün olmaktadır. Bu sayede sunduğunuz ürün ve hizmetleri bizzat sizi ziyaret etmiş kadar yakından tanıyabilirler.

 

Müşterileriniz için çok önemli olan, neye harcama yaptığını bilme ihtiyacına Flash ve HTML5 teknolojisi en uygun bir biçimde cevap verebilecektir.

 

Kullanım Alanları

Turizm Oteller ve konaklama hizmeti sağlayan tesisler. Emlak projeler, İnşaat, Mimari ve Dekorasyon, Showroom ve Galeriler, Fuar Standları, Kültür Sanat Eğlence aktivite mekanları, Şehirler, Müzeler, Hastaneler, Okullar, Alışveriş Merkezleri, Fabrikalar ve gezilebilmesini istediğiniz tüm mekanlar…

 

WebVR Özelliği

Kullandığımız panorama player WebVR desteklidir. Mobil telefonlarınızı kullanarak sanal gerçeklik gözlükleri ile (Google Cardboard, Samsung Gear VR, Oculus Rift vb.) panoramaları izleyebilirsiniz. WebVR özelliği sayesinde panoramalar 3D (üç boyut) hissi verir. Tüm yeni çekimlerimizde WebVR standart olarak kullanılmaktadır.

 

Google Street View

Google Haritalarda yer almak ister misiniz? Mekan panoramalarınız, Google Street View içinde veya tek tek panorama şeklinde Google Haritalar içinde yayınlamaktayız. Google aramalarında ilk sıralarda görünmek için bu özelliği kullanmanız yararlı olacaktır.

.

 

Nasıl İzlenir?

 

HTML5 360° Panorama
Kullandığımız panorama player HTML5 desteklidir ve tüm browserlara uyumludur. Flash Player yüklü olmayan sistemlerde de (iPhone, iPad vs.) sorunsuz çalışır. Sisteminizdeki browserların son versiyonlarının yüklü olması önerilir.

×

Powered by WhatsApp Chat

× Fiyat Teklifi İçin Yazın