Hizmetlerimiz

o

360° Sanal Tur

Sanal Tur bir kurum için tanıtımı yapılmak istenen her türlü ürünlerin, açık ve kapalı her türlü mekanın ileri düzey görsel seçenekler ve son teknoloji kameralar ile çekilen fotoğrafla yapılan görsel sunumlardır…

o

360° Sanal Gerçeklik

Teknoloji kullanılarak oluşturulan kurgular ile gerçek ve hayalin birleştirilmesidir. Sanal öğrenme ortamları, gelişen teknolojinin eğitim-öğretim ortamlarına dahil edilmesiyle birlikte öğrencilerin öğrenme deneyimlerini zenginleştirmek için tasarlanmış platformlardır.

o

360° Tanıtım Filmi

Günümüz şartlarında şirketlerin rekabet güçlerini arttırmak amacıyla yapmaları gereken tanıtım faaliyetleri çok çeşitlilik göstermektedir. Bunların başında ürün ve hizmet şartlarının en kısa ve etkili anlatım yöntemi olan, belirli bir estetik ve akıcılıkla hazırlanmış tanıtım videolarıdır.

HİZMETLERİMİZ

 

360° Sanal Gezinti:

360° Panoramik fotoğraf çekimi, mobil uyumlu, sanal gerçeklik gözlükleri ile izlenebilen Sanal Gezinti tasarımları hazırlanmaktadır. Web VR özelliği sayesinde 3 boyutlu Sanal Gezinti yapabilirsiniz. Mobil uyumlu yüksek kalite fotoğraflar ile size ve ihtiyaçlarınıza özel tasarımlar üretilmektedir.

 

Fotoğraf Çekimi:

Her türlü mekan, obje ve etkinlik çekimlerimiz tecrübeli ekip ve ekipmanımız ile yapılmaktadır. Müşteri talebine göre yüksek kalitede RAW veya JPG formatında çalışmalar teslim edilmektedir.

 

Web Tasarım:

Web sitenizi oluşturmak veya mevcut web sitenizi yenilemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Html5 Mobil uyumlu tasarımlarımızla müşterilerimiz için çözümler sunmaktayız.

 

Google Earth Panorama:

Google Earth’den işletmenizin veya bulunduğunuz yerin (adresin) uydu görünümlü panoramasını hazırlıyoruz. Bir çeşit kuşbakışı görünüm de denilebilir.

 

Google Street View:

Google Street View güvenilir üyesi olarak, Google Maps’te kullanılan sokak görünümü ve içini gör panoramaları sayesinde daha çok kişiye ulaşılabilir panoramalar hazırlamaktayız. Google arama sonuçlarında dikkat çekmek için güzel bir seçenek sunuyoruz.

 

Hava Çekimleri:

İnsansız hava araçları ile havadan genel fotoğraf ve video çekimleri yapılmaktadır. Hava aracı ile hava şartlarının uygun olduğu ve ortamın elverdiği 300 metre yükseklikten çekimler uzaktan kumanda ile yönetilerek yapılabilmektedir. Reklam, Sinema, Klip çekimleri, Oteller, İnşaat Projeleri, Festival, Konser vb. organizasyonları ve her türlü tanıtıma yönelik ihtiyaca cevap veren çözümlerimiz bulunmaktadır.

×

Powered by WhatsApp Chat

× Fiyat Teklifi İçin Yazın